Aplikacja do sprzedaży ubrań

Z myślą o osobach, które mają duże zapasy w szafie i we wszystkim nie chodzą, powstała aplikacja ułatwiające sprzedaż nadwyżek. I tak po rejestracji (link tutaj) konieczne jest potwierdzenie adresu e-mail, a także dodanie numeru telefonu. Na podany numer otrzymujemy kod potwierdzający, konieczny do wpisania w polu weryfikacji. W ten sposób uzyskuje się dostęp do systemu, ułatwiającego wystawianie ubrań na sprzedaż. Robi się to tak, że wystarczy zrobić zdjęcia ubrań, a potem wypełnić dane opisowe.

Jak rozpocząć sprzedaż?

Należy zrobić, jak wskazuje poradnik minimum 3 zdjęcia dobrej jakości, większość telefonów ma dobre aparaty. Więc z pewnością takie fotki z telefonu będą wystarczające. Równie istotnym okazać się może dobry opis, a także zawarcie w nim informacji o wymiarach ubrania. Bo jak wiadomo, rozmiary z metek, mogą się nieznacznie różnić, niektóre są zawyżone, a inne zaniżone.

Hasztagi ułatwiają znalezienie

W aplikacji można także używać hasztagów, które określają przedmiot. To może być kilka słów kluczowych, które opisują sprzedawany przedmiot. Warto aby zawrzeć w nich najważniejsze informacje, a także kolor oferowanej odzieży, który być może ktoś akurat poszukuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *